Webteam & Clubbladcommissie

Anno 2013 kunnen we niet meer zonder de digitale snelweg. TVC’28 beschikt over een multifunctionele website, een eigen Twitter kanaal en een eigen digitaal clubblad. Om deze (sociale) media actueel te houden beschikken we over een webteam en een clubbladcommissie.

Het webteam zorgt ervoor dat de website dagelijks wordt voorzien van clubnieuws en alles wat met onze club te maken heeft. Daarnaast hebben we actuele teampagina’s waar altijd de juiste stand van elk team te vinden is. Sinds enkele jaren zorgen zij er ook voor dat ieder team een eigen teamfoto krijgt, welke u ook vind op de teampagina. Heeft u suggesties over iets dat op de website of ons Twitter kanaal moet komen, stuur dan een berichtje naar webteam@tvc28.nl.

Daarnaast beschikt TVC’28 als een van de eerste voetbalverenigingen over een digitaal clubblad. Het clubblad, genaamd Blauw en Witteman, wordt iedere 8 weken per e-mail verstuurd. Het is een informatief clubblad dat gebruikt maakt van tekst, multimedia (video / foto / audio) en social media (Twitter, Youtube en Facebook). Met name over de video van Fox naar Voss wordt nog lang nagepraaat in de kantine. Het archief van het clubblad is hier te vinden.

Naam Verantwoordelijkheid E-mailadres Mobiele telefoonnummer
Fons Fiselier Lid namens Hoofdbestuur f.fiselier@gmail.com 0546-623359
Gijs Heerts Teampagina’s Website gijs_heerts@hotmail.com 06-83055404
Brian Brokelman Redactie TVC 1 & TVC 2 brian@newsoutside.nl 06-14173875
Robin Horst Redactie Website robin_horst@live.nl 06-55578216
Thijs Oude Nijhuis Redactie Website thijsoudenijhuis@hotmail.com 06-22334377
Coen Fiselier Redactie Website coenfiselier1996@hotmail.com 06-34586638
Thomas Tijhuis Redactie Clubblad thomas_tijhuis@hotmail.com
Dick de Jong Redactie Clubblad dick_dejong_7@hotmail.com
Thomas Wigger Redactie Clubblad thomas_wigger@hotmail.com
Thomas Olde Hampsink Redactie Clubblad thomas_oldehampsink_93@hotmail.com